Od rana w sieci można już oglądać pierwszy oficjalny teledysk Juli- łomżyńskiej "gwiazdy Intenetu". Wideoklip 20-letniej łomżynianki można obejrzeć na jej stronie internetowej: www.jula.tv. Piosenka "Za każdym razem" zapowiada pierwszy album wokalistki. Ma on się ukazać jeszcze w tym roku.
Jula, czyli Julita Fabiszewska zaczęła śpiewać w wieku ośmiu lat.
- Zadziwiające było to, że już wtedy wiedziałam, co jest moją największą pasją i dlatego zaczęłam się rozwijać w tym kierunku poprzez rożne konkursy i nauki śpiewu. Wiele osiągnięć scenicznych, nawet tych najmniejszych, mobilizowało mnie do tego, aby iść w tym kierunku dalej- mówi sama o sobie.
Dziewczyna pierwszy kawałek w Internecie umieściła w 2007 roku. Piosenka "Jula & Kama - Sprzeczność serc feat. Kozak", mimo braku promocji, osiągnęła w sieci sporą popularność.
W 2009 roku powstała piosenka "Za każdym razem". Popularność Juli w serwisie YouTube jest ogromna. Piosenki Juli były odtwarzane 23 mln razy- więcej niż Dody czy Patrycji Markowskiej!
Od 2011 roku karierą wokalistki zajmuje się agencja fametone.
Kilka miesięcy temu Jula rozpoczęła nagrywanie klipu, który dziś ma swoją premierę. Piosenka została zrealizowana w State of Sound Studio, zdjęcia zrobiono w Lublinie.
"Za każdym razem" znajdzie się na krążku, który Jula planuje wydać jeszcze w tym roku.