Reklama

Podwodne Granie Nurkowanie w ramach WOŚP na Pływalni Miejskiej nr 2

08/01/2015 08:54

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wspólnie z Łomżyńskim Klubem Płetwonurków Podwodny Jeleń, Akademią Nurkowania Konik Morski oraz ze Scubomaniak Diving Group przygotował w dniach 10, 11 stycznia 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży przy ul. Wyszyńskiego 15 wiele specjalnych atrakcji, które mają na celu wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizowaną przez łomżyński sztab.

Pierwszego dnia, czyli w sobotę 10 stycznia 2015 r. w godzinach 13.00 - 16.00 Scubomaniak Diving Group wspólnie z MOSiR Łomża przeprowadzi podwodne kwestowanie oraz podwodny spacer po niecce basenowej. Natomiast w niedzielę, 11 stycznia 2015 r. w godzinach 13.00 - 16.00 Łomżyński Klub Płetwonurków Podwodny Jeleń wraz z Akademią Nurkowania Konik Morski wykonywał będzie podwodne zdjęcia i filmy, które następnie po zakończerniu pływania udostępnione będą do pobrania dla wszystkich zainteresowanych osób przebywających tego dnia na pływalni. Warunkiem udziału we wszystkich atrakcjach jest jedynie zakup biletu wstępu na pływalnię.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości