Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wspólnie z Łomżyńskim Klubem Płetwonurków Podwodny Jeleń, Akademią Nurkowania Konik Morski oraz ze Scubomaniak Diving Group przygotował w dniach 10, 11 stycznia 2015 r. na Pływalni Miejskiej nr 2 w Łomży przy ul. Wyszyńskiego 15 wiele specjalnych atrakcji, które mają na celu wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizowaną przez łomżyński sztab.
Pierwszego dnia, czyli w sobotę 10 stycznia 2015 r. w godzinach 13.00 - 16.00 Scubomaniak Diving Group wspólnie z MOSiR Łomża przeprowadzi podwodne kwestowanie oraz podwodny spacer po niecce basenowej. Natomiast w niedzielę, 11 stycznia 2015 r. w godzinach 13.00 - 16.00 Łomżyński Klub Płetwonurków Podwodny Jeleń wraz z Akademią Nurkowania Konik Morski wykonywał będzie podwodne zdjęcia i filmy, które następnie po zakończerniu pływania udostępnione będą do pobrania dla wszystkich zainteresowanych osób przebywających tego dnia na pływalni. Warunkiem udziału we wszystkich atrakcjach jest jedynie zakup biletu wstępu na pływalnię.