Pamiętacie Pogodne Karteczki, które po raz pierwszy trafiły do Was w grudniu? Zapowiedzieliśmy, że nasz mały happening powtórzymy na wiosnę. Wybraliśmy chwilę tuż przed długim weekendem. Sami oceńcie efekty.
Podobnie jak poprzednim razem, w ręce mieszkańców miasta trafiło kilkanaście karteczek. Wśród nich były prośby o uśmiech, pomachanie ręką, zaśpiewanie, ale też ostrzeżenia: "Uważaj na spadające gwiazdy!" czy propozycje nie do odrzucenia, jak: "Podobają mi się twoje buty. Zamienimy się?".
Nie wiemy, czy sprawiło to wiosenne słońce, perspektywa długiego weekendu, a może fakt, że już wiecie, na czym polega akcja rozdawania Pogodnych Karteczek- grunt jednak, że tym razem uśmiech na Waszej twarzy gościł znacznie częściej, niż w grudniu. Zobaczcie sami!