Mecz pomiędzy uczniami z Zespołu Szkół Specjalnych a Urzędem Miejskim w Łomży był pięknym rozpoczęciem Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Kto okazał się dziś lepszy?
Piłkarska rywalizacja przy szczególnych okazjach w naszym mieście to już tradycja. Dzisiaj o godzinie 10:00 na Boisku Orlik przy ul. Katyńskiej uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych i pracownicy Urzędu Miejskiego zmierzyli się podczas meczu z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami.
- Mecze z drużyną Pana Prezydenta organizujemy już od 2016 roku. To dla nas szczególne dni, na które uczniowie zawsze czekają i cieszą się na samą ich myśl - mówiła podczas piłkarskiego spotkania Lucyna Antecka, dyrektorka ZSS nr 8.
Reklama
Na boisku jak zwykle nie brakowało zaciętych akcji czy spontanicznych radości przy zdobytych bramkach. Jednym słowem były emocje i to te same pozytywne.
Mecz zakończył się remisem 10-10, jednak w rzutach karnych zwycięzcami okazała się drużyna uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych. Gratulacje!