16/05/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Galeria ta pokazuje emocjonujący mecz piłki nożnej, który odbył się na naszym lokalnym boisku Orlik. Zawodnicy, czyli pracownicy Urzędu Miejskiego i uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, rywalizowali z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Widać intensywność akcji, szczęście po zdobyciu bramek i radość zwycięskiej drużyny. To były przepełnione pozytywnymi emocjami chwile zbliżenia społeczności na sportowym boisku.