Reklama

"Pójdźmy w tango" - jednorazowe zajęcia tanga argentyńskiego dla par

21/11/2023 09:49
LIS29

godz: 15:00

"Pójdźmy w tango" to jednorazowe zajęcia dla par, dające uczestnikom okazję do spróbowania tanga argentyńskiego. Program zajęć obejmuje m.in. wprowadzenie do muzyki i stylów tanga, naukę objęcia, kontaktu i komunikacji, podstawy rytmu i kroków, chodzenie i tańczenie w rondzie.

Zajęcia prowadzi Roman Hatalak który tańczy tango argentyńskie od 2009 roku, natomiast popularyzuje tango aktywnie od 2015 (po wizycie i warsztatach w Buenos Aires). Od 2015 organizuje w poniedziałki w Krakowie cotygodniowe wieczory tanga argentyńskiego czyli tzw. milongi o nazwie Milonga „Loca”. Od 2015 corocznie we wrześniu współorganizuje maraton tanga o nazwie Cracow Tango Marathon (w 2023 odbyła się 8-ma edycja tej imprezy). Jako musicalizador tanga (Tango DJ) występował w kraju (Kraków, Białystok, Poznań, Zabrze, Bielsko-Biała) oraz na imprezach zagranicznych takich jak; Canary Islands Tango Festival 2017 na Gran Canarii (Hiszpania), Souvlaki Tango Marathon 2018 na Cyprze, Tango Maraton Pamplona 2019 w Hiszpanii. W styczniu 2020 roku podczas Festiwalu Tanga w Kownie został uhonorowany dyplomem Argentyńskiego Stowarzyszenia Nauczycieli, Tancerzy i Choreografów Tanga Argentyńskiego AMBCTA.

Data: 29 listopada 2023
Godzina: 15.00-17.00
Miejsce: MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Wstęp wolny

Reklama

Obowiązują zapisy on-line. Formularz zgłoszeniowy: https://frst.org.pl/pojdzmy-w-tango/

źródło: MDK-DŚT Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości