Reklama

Połączenia klas nie będzie! "Rodzice są wprowadzani w błąd"

23/05/2025 18:01

O temacie łącznia klas w Szkole Podstawowej nr 4 pisaliśmy kilka dni temu. Wówczas dyrektor Marcin Piotrowski uspokajał, że do tego nie dojdzie, a szkoła poszuka innych rozwiązań. Dziś ponownie rozdzwoniły się w naszej redakcji telefony od zaniepokojonych rodziców uczniów „Czwórki” oraz „Dziewiątki”. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?

- Rodzice i mieszkańcy są wprowadzani w błąd. Ktoś chce zbić na tym kapitał polityczny. Nie będę wymieniał nazwiska. Jeszcze raz potwierdzę, nie zamierzamy łączyć klas, udało nam się wygenerować dodatkowe środki, które pozwolą tego uniknąć – wyjaśniał w rozmowie z naszym portalem Marcin Piotrowski. 

Jego słowa potwierdza to komunikat na facebookowym profilu Miasta Łomża.

- W związku z nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiły się w ostatnim czasie w przestrzeni medialnej, informujemy, że w Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży i Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży dyrektorzy nie planują łącznia klas – czytamy.

Reklama

Warto dodać, że autorem petycji umieszczonej w internecie jest radny „Przyjaznej Łomży” Marcin Mieczkowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/05/2025 03:03
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości