Policjanci z łomżyńskiej komendy zostali zaproszeni na odblaskową dyskotekę do jednego z łomżyńskich przedszkoli. Policyjna profilaktyka i przedszkolna zabawa to doskonały sposób na skuteczną naukę o bezpieczeństwie.
Dzisiaj, łomżyńscy funkcjonariusze z Wydziałów Ruchu Drogowego i Prewencji gościli w przedszkolu numer 9 przy ulicy Prusa w Łomży. Mundurowi zostali zaproszeni na „odblaskową dyskotekę". Tam, poprzez zabawę tłumaczyli dzieciom dlaczego warto nosić odblaski.
Poprzez zabawę z elementami odblaskowymi mali słuchacze mogli zobaczyć, jak ważną rzeczą jest „być widocznym". Policyjna profilaktyka i przedszkolna zabawa to doskonały sposób na skuteczną naukę najmłodszych dzieci w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.