Łomżyńscy policjanci spotkali się z seniorami Wszechnicy Zdrowego i Sprawnego Seniora działającej przy Wyższej Szkole Zawodowej Ochrony Zdrowia TWP w Łomży. Celem wizyty mundurowych było uświadomienie osobom starszym zagrożeń, które mogą je spotkać w codziennym życiu oraz wskazanie sposobów ich unikania.
W trosce o bezpieczeństwo osób starszych, wczoraj łomżyńscy policjanci spotkali się z seniorami Wszechnicy Zdrowego i Sprawnego Seniora działającej przy Wyższej Szkole Zawodowej Ochrony Zdrowia TWP w Łomży. Mundurowi rozmawiali ze zgromadzonymi o oszustwach oraz o stosowaniu przez ich sprawców różnych metod wyłudzania pieniędzy.
Spotkanie było też okazją do przypomnienia seniorom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o obowiązku używania elementów odblaskowych. Słuchacze otrzymali odblaski i specjalne kalendarze kampanii informacyjno – edukacyjnej „Podlaski Senior – Bezpieczny Senior".