Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za przestępstwa dotyczące oszustw, kradzieży oraz narkotyków.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży w ostatnich dniach ustalili miejsca pobytu i zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi.
Podejrzany o oszustwa 57-letni mężczyzna poszukiwany był przez sąd w Warszawie. Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego z Łomży oraz mazowieckich policjantów, 57-latek został zatrzymany. Będzie odbywał karę blisko 2 lat pozbawienia wolności.
Drugiego z zatrzymanych Prokuratura Regionalna w Białymstoku poszukiwała w związku ze sprawą narkotykową. 28-letni mieszkaniec Łomży trafił już do aresztu. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.
Z kolei dziś rano łomżyńscy kryminalni na terenie powiatu kolneńskiego zatrzymali 26 – letnią mieszkankę tego powiatu. Kobieta poszukiwana była przez tamtejszy sąd listem gończym za kradzieże. Sąd skazał ją na 1 rok i 3 miesiące więzienia.