Podczas policyjnych działań "Wszystkich Świętych" prowadzonych na terenie naszego województwa, zatrzymano 14. kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę po spożyciu alkoholu. W ciągu trzech dni odnotowano 129 kolizji, 2 wypadki drogowe, w których 1 osoba została ranna, a 1 poniosła śmierć.
We wtorek 31 października blisko 850 policjantów dbało o bezpieczeństwo podróżujących i osób odwiedzających cmentarze. Podlascy policjanci odnotowali:
W środę 1 listopada blisko 1000 policjantów dbało o bezpieczeństwo podróżujących i osób odwiedzających cmentarze. Podlascy policjanci odnotowali:
W czwartek 2 listopada blisko 760 policjantów dbało o bezpieczeństwo podróżujących i osób odwiedzających cmentarze. Podlascy policjanci odnotowali:
W działaniach "Wszystkich Świętych" policjantów wspierały inne służby, jak straż miejska, ochotnicza straż pożarna, straż ochrony kolei oraz uczniowie szkół mundurowych.
źródło: policja podlaska
zdj. główne: policja podlaska