Reklama

Politycy "Porozumienia" opowiedzą w Łomży o programie "Miasto Plus" [LIVE]

26/08/2019 17:57

26 sierpnia o godz. 18:00 w Restauracji Amadeus odbędzie się konferencja "Miasto Plus", w której udział wezmą: Jadwiga Emilewicz- Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Adam Banaszek - wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Mieczysław Baszko i Jacek Żalek - posłowie na Sejm RP oraz Stanisław Derehajło - wicemarszałek województwa podlaskiego. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.

Agenda wydarzenia: 
18.00 - Wystąpienie Pani Jadwigi Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii - Program Miasto Plus 

18.30 - Wystąpienie Pana Adama Banaszka, wiceprezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - Możliwości finansowania zadań z RPO Polska Wschodnia w obecnej i przyszłej perspektywie finansowej  

18.45 - Podsumowanie: 

Pan Stanisław Derehajło, Wicemarszałek woj. Podlaskiego  

Pan Mieczysław Baszko, Poseł na Sejm RP 

Pan Jacek Żalek, Poseł na Sejm RP

19.00 - Wystąpienia gości, pytania dziennikarzy 

Reklama

/zdj. ilustracyjne/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości