26 sierpnia o godz. 18:00 w Restauracji Amadeus odbędzie się konferencja "Miasto Plus", w której udział wezmą: Jadwiga Emilewicz- Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Adam Banaszek - wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Mieczysław Baszko i Jacek Żalek - posłowie na Sejm RP oraz Stanisław Derehajło - wicemarszałek województwa podlaskiego. Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE.
Agenda wydarzenia:
18.00 - Wystąpienie Pani Jadwigi Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii - Program Miasto Plus
18.30 - Wystąpienie Pana Adama Banaszka, wiceprezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - Możliwości finansowania zadań z RPO Polska Wschodnia w obecnej i przyszłej perspektywie finansowej
18.45 - Podsumowanie:
Pan Stanisław Derehajło, Wicemarszałek woj. Podlaskiego
Pan Mieczysław Baszko, Poseł na Sejm RP
Pan Jacek Żalek, Poseł na Sejm RP
19.00 - Wystąpienia gości, pytania dziennikarzy
/zdj. ilustracyjne/