Reklama

Polski Dzień Bluesa 2022 w Łomży. Kto wystąpi?

13/09/2022 07:30
WRZ17

Hala Kultury w Łomży godz: 19:00

Rocznica urodzin amerykańskiego gitarzysty B.B. Kinga stała się pretekstem do organizacji w Polsce koncertów bluesowych. 17 września w całej Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Bluesa, podczas którego spotykają się miłośnicy tego gatunku muzyki, organizowane są koncerty, festiwale, wystawy plastyczne, odbywają się specjalne radiowe audycje muzyczne. Główne założenie akcji - propagowanie muzyki bluesowej.  Światowy Dzień Bluesa, od paru lat, obchodzony jest również w Łomży.

W sobotę, 17 września w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży, na bluesową nutę zagrają :

  • RENE LACKO (SŁOWACJA)
  • POLITYKA (POLSKA)
  • BREAKOUT NIGHT (POLSKA)

Źródło: MDK-DŚT

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama