Reklama

Półtoraroczny chłopiec wypadł z okna [FOTO]

30/04/2017 16:23

Półtoraroczny chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Sikorskiego w Ostrołęce. Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie. Dziecko zostało zabrane do szpitala helikopterem.

Jak ustalił portal www.moja-ostroleka.pl w mieszkaniu przebywała 19-letnia matka i jej kilkunastoletnia siostra. Gdy sprawowały opiekę nad kilkumiesięcznym dzieckiem, przez uchylone okno wypadł półtoraroczny chłopiec. Dziecko spadło na trawnik znajdujący się na tyłach bloku. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 15.30.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, z mieszkania na drugim piętrze jednego z bloków na os. Centrum w Ostrołęce wypadło niespełna dwuletnie dziecko. W mieszkaniu przebywała matka chłopca, która sprawowała opiekę nad drugim, zaledwie kilkumiesięcznym noworodkiem. Matka była trzeźwa - powiedział portalowi www.moja-ostroleka.pl rzecznik Żerański.

Chłopiec, który wypadł z okna, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala (prawdopodobnie w Ciechanowie). Stan zdrowia dziecka nie jest obecnie znany. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają jak dokładnie doszło do wypadku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości