Półtoraroczny chłopiec wypadł z okna na drugim piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Sikorskiego w Ostrołęce. Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie. Dziecko zostało zabrane do szpitala helikopterem.
Jak ustalił portal www.moja-ostroleka.pl w mieszkaniu przebywała 19-letnia matka i jej kilkunastoletnia siostra. Gdy sprawowały opiekę nad kilkumiesięcznym dzieckiem, przez uchylone okno wypadł półtoraroczny chłopiec. Dziecko spadło na trawnik znajdujący się na tyłach bloku. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 15.30.
- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, z mieszkania na drugim piętrze jednego z bloków na os. Centrum w Ostrołęce wypadło niespełna dwuletnie dziecko. W mieszkaniu przebywała matka chłopca, która sprawowała opiekę nad drugim, zaledwie kilkumiesięcznym noworodkiem. Matka była trzeźwa - powiedział portalowi www.moja-ostroleka.pl rzecznik Żerański.
Chłopiec, który wypadł z okna, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala (prawdopodobnie w Ciechanowie). Stan zdrowia dziecka nie jest obecnie znany. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają jak dokładnie doszło do wypadku.