Reklama

Pomimo deszczu Gościniec znów udany! [VIDEO i FOTO]

07/08/2016 03:18

Już po raz 13 Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży zorganizował Gościniec Łomżyński. Doroczną imprezę już niemal tradycyjnie rozpoczął deszcz, choć nie była to taka ulewa, jak choćby w ubiegłym roku. Łomżyniaków to jednak nie odstraszyło. Przyszli tłumnie bawić się przy muzyce zaproszonych gwiazd: Mariki i Lemona.

Gościniec Łomżyński to oczywiście nie tylko gwiazdy i koncerty. Jak zwykle nie zabrakło też innych atrakcji, jak choćby konkursy na najbardziej odlotowy kapelusz oraz mistrzostwa w jedzeniu fafernuchów. Oprócz gwiazd na scenie zaprezentowali się także łomżyńscy artyści, zarówno ci starsi, jak Brovar L, jak też młodsi artyści z MDK-DŚT – zespoły wokalne EMDEK i Studio Piosenki POPART. Nie można też pominąć młodej łomżyńskiej kapeli Firewalk, która dała świetny koncert, niestety jeszcze prawie bez publiczności.

.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości