Reklama

Ponad 100 morsów zainaugurowało sezon nad stawem w Jedwabnem [FOTO]

06/11/2022 17:31

W Jedwabnem morsowało dziś ponad 100 osób. Do wody, o temperaturze 9 stopni, weszły morsy z Łomży, Stawisk, Zambrowa, Grajewa, Łochowa, Siedlec. Cel był szczytny - zbierano pieniądze na rzecz chorego na SMA Wiktora Wiśniewskiego z Grajewa.

Morsowanie zyskuje na popularności, czego dowodem była frekwencja podczas dzisiejszego wydarzenia. O 13:30 ponad 100 osób postanowiło skorzystać z możliwości wspólnego zanurzenia się w miejscowym stawie. Wejście do wody poprzedziła 10-minutowa rozgrzewka.

- Morsowanie łączy ludzi. Jesteśmy jedną wielką rodziną. Mamy okazję się wspólnie spotykać i miło spędzać czas - mówi organizator wydarzenia Andrzej Polkowski z Jedwabnego.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwała Grupa Ratownicza Nadzieja oraz druhowie z OSP Jedwabne.  Morsy z Jedwabnego zadbali o ciepłe potrawy, przekąski. Na zakończenie wydarzniea odbyła się też potańcówka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości