Reklama

Poprawiło się wyżywienie w szpitalu

06/08/2015 05:09

Zaczęło się od facebook"owej strony "Posiłki w szpitalach". Później sprawą zainteresowały sie lokalne i ogólnopolskie media. I co? Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się zmieniło. Niemalże z dnia na dzień. Mamy nadzieję, że jest to zmiana trwała, a nie chwilowa.

Co prawda wolelibyśmy, żeby poprawa szpitalnego wyżywienia spowodowana była troską o zdrowie i dobro pacjentów, a nie medialnym naciskiem, ale ostatecznie najważniejszy jest efekt. A ten jest taki, że obecnie posiłki w łomżyńskim szpitalu zaczęły wyglądać i smakować normalnie. Tak, jak powinny zawsze. Zmienił się także ich skład, co widać na załączonym zdjęciu, umieszczonym pierwotnie na facebooku.

- No w końcu jakiś apetyczny obiad w Łomży!
- Czy to są brokuły? Oczom nie wierzę... - komentują zmianę internauci, choć nie wszyscy są aż tak entuzjastyczni. - Oby to nie była chwilowa zmiana, aż odwrócicie wzrok - są i takie komentarze.

Reklama

Cóż, łomżyński szpital będzie mieć w dalszym ciągu "na oku", a o zmianach będziemy informować. Zarówno tych pozytywnych, jak też wręcz przeciwnie... W każdym razie dyrekcji szpitala gratulujemy kroku w dobrym kierunku i czekamy na kolejne. A jest co robić!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości