W kolizji brały udział dwa pojazdy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Do zdarzenia doszło dziś rano na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej i Alei Piłsudskiego. W kolizji brały udział dwa pojazdy.
Nikt nie odniósł obrażeń, a na miejsce nie było potrzeby wzywania służb. Kierowcy spisali oświadczenie, a jeden z pojazdów został odholowany lawetą.