Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej toyotę. Okazało się, że kierujący pojazdem 36-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności za udział w bójce. Prosto z drogi trafił do policyjnego aresztu. Teraz blisko 4 miesiące spędzi w zamknięciu.
Dziś kilka minut po północy, mundurowi z łomżyńskiej patrolówki na ulicy Poznańskiej zatrzymali do kontroli toyotę.
- Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 36-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Był poszukiwany zarządzeniem łomżyńskiego sądu. Od przeszło roku ciąży na nim wyrok za udział w bójce. Mieszkaniec Łomży prosto z kontroli drogowej trafił do policyjnego aresztu - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.
Mężczyzna jeszcze dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące i 23 dni.