Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do potrącenia kobiety na Al. Legionów w Łomży. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że po pierwsze poszkodowana poruszała się w miejscu do tego przeznaczonym - czyli po przejściu dla pieszych, a ponadto przechodziła przez jezdnię wraz z dzieckiem, które znajdowało się w wózku. I matka i dziecko trafili do łomżyńskiego szpitala.
Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 17.30 na Al. Legionów w Łomży, a dokładnie na wysokości skrzyżowania tej drogi z ulicą Spółdzielczą. Kobieta prowadząca wózek z dzieckiem została potrącana przez samochód w trakcie poruszania się po przejściu dla pieszych.
- Jak wstępnie ustalili policjanci, przez przejście przechodziła 26 letnia kobieta prowadząca wózek z niespełna rocznym dzieckiem. Kierujący Toyota 66-latek uderzył w kobietę, w wyniku czego wózek przewrócił się”- informuje oficer prasowy KMP Łomża asp. szt. Karolina Wojciekian.
Na skutek potrącenia matka wraz z dzieckiem trafili pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.
Zarówno kierujący osobową Toyotą, jak i piesza byli trzeźwi, a policja na chwilę obecną ustala szczegółowy przebieg tego groźnego zdarzenia.