Na ulicy Sikorskiego doszło do niebezpiecznego wypadku. Po potrąceniu, przechodzący na pasach mężczyzna wpadł na maskę i przednią szybę, a następnie upadł na jezdnię.
Dziś około godz. 13.30 w Łomży na ul. Sikorskiego doszło do potrącenia pieszego przechodzącego przez jezdnię. Mężczyzna został potrącony przez fiata cinquecento. Pieszy upadł na maskę, odbił się od szyby i spadł na asfalt. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Pieszy i kierowca fiata byli trzeźwi. Ruch w kierunku ul. Sikorskiego został spowolniony.