Reklama

Potrącenie pieszego w Piątnicy

10/01/2015 19:22

Około godziny 18.46 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży odebrał wiadomość o mającym miejsce chwilę wcześniej potrąceniu pieszego na ulicy Stawiskowskiej w Piątnicy. Poszkodowany z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

Według relacji naocznych świadków wypadku, który wydarzył się tuż obok hotelu Belfort w Piątnicy, kierowca żółtego renaulta jumpera początkowo odjechał z miejsca wypadku, lecz po kilkunastu minutach wrócił. Auto miało oderwane lusterko boczne skąd wniosek, że prawdopodobnie właśnie lusterkiem potrącił pieszego.

Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia zajmuje się łomżyńska Policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości