Około południa doszło do potrącenia rowerzystki przejeżdżającej drogą dla rowerów na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego i ul. Zawadzkiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem miała zielone światło i jechała prawidłowo, a winę ponosi kobieta jadąca samochodem.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyota, jadąc Al. Piłsudskiego i wykonując manewr skrętu w prawo w ul. Zawadzką uderzyła rowerzystkę, która jechała drogą dla rowerów na zielonym świetle. Jako przyczyne policjanci określili nie udzielenie pierwszeństwa rowerzystce - poinformowała nas rzeczniczka łomżyńskiej Policji mł. asp. Ewelina Szlesińska.
Rowerzystka odwieziona została do szpitala, ale Policja nie ma jeszcze informacji o obrażeniach i stanie zdrowia poszkodowanej. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się normalnie.