Reklama

Potrąciła dzieci i uciekła!

08/02/2016 09:17

Łomżyńscy policjanci poszukują kierowcy, prawdopodobnie kobiety, która dziś przed godziną 9.00 potrąciła na przejściu dla pieszych dwie 13-letnie dziewczynki i odjechała z miejsca wypadku. Kobieta kierowała czerwonym fiatem punto.

Dziewczynki przechodziły przez dwupasmową ulicę Zawadzką na wysokości ulicy Mazowieckiej. Szły od strony ul. Prusa. Według relacji świadków zdarzenia, czerwone punto jechało lewym pasem w stronę Ronda Solidarności i do potrącenia doszło, kiedy dziewczynki były w połowie przejścia dla pieszych.

Kierowca, prawdopodobnie kobieta, nie zatrzymała się, by spradzić stan poszkodowanych, udzielić im pomocy, wezwać pogotowie i poczekać na przyjazd Policji. Czerwone punto podjechało po prostu dalej i teraz kierująca nim osoba poszukiwana jest przez Policję.

Reklama

Potrącone dziewczynki zostały przewiezione do szpitala na badania, choć prawdopodobnie nie odniosły poważnych obrażeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości