Reklama

Poważna kolizja dwóch aut na ul. Zawadzkiej w Łomży

11/04/2024 16:01

Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do poważnej kolizji dwóch samochodów osobowych - Forda i Skody. Zdarzenie miało miejsce na ul. Zawadzkiej w Łomży. Kobieta kierująca Skodą została zabrana do szpitala.

- Tak dzisiaj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut. Na miejscu trwają czynności policjantów – potwierdziła starszy aspirant Karolina Wojciekian z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Oprócz policji na miejscu jest straż pożarna, która zabezpiecza uszkodzone samochody.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/04/2024 16:07
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości