Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do poważnej kolizji dwóch samochodów osobowych - Forda i Skody. Zdarzenie miało miejsce na ul. Zawadzkiej w Łomży. Kobieta kierująca Skodą została zabrana do szpitala.
- Tak dzisiaj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut. Na miejscu trwają czynności policjantów – potwierdziła starszy aspirant Karolina Wojciekian z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Oprócz policji na miejscu jest straż pożarna, która zabezpiecza uszkodzone samochody.