Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży z okazji pierwszego Dnia Wiosny zaprasza wszystkie szkoły tym razem 20 marca w piątek o godzinie 12.00 na wspólne powitanie wiosny na bulwarach. W programie wspólne ognisko, konkurs na najładniejszą marzannę oraz zwiedzanie Portu Łomża.
O godzinie 12.00 każda szkoła, która przyjdzie z wykonaną przez siebie marzanną będzie mogła spalić ją w tradycyjny sposób w specjalnie przygotowanym miejscu. W programie powitania wiosny odbędzie się wspólne ognisko, konkurs na najładniejszą marzannę, będzie można również zwiedzić Port Łomża oraz zapoznać się ze sprzętem wodnym wykorzystywanym w porcie.