Reklama

Powitanie wiosny na łomżyńskich bulwarach [FOTO i VIDEO]

20/03/2015 13:40

Pierwszy dzień wiosny cieszy każdego. Ze stanu zimowego przechodzimy w fazę nadziei o słonecznych i ciepłych dniach. Dotąd, ten wyjątkowy dzień, a zarazem Dzień Wagarowicza, przypadał zwykle na 21 marca, jednak w tym roku równonoc przyszła wcześniej, bo już 20 marca.

O godz. 12. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji powitał na bulwarach łomżyńskie szkoły. Dzieciaki, które przyszły ze zrobioną przez siebie marzanną, mogły ją spalić w specjalnie przygotowanym miejscu. Wśród atrakcji pojawiło się również ognisko, konkurs na najładniejszą marzannę oraz zwiedzanie Portu Łomża.

Pojawiliśmy się na miejscu z kamerą, sprawdźcie, jakie są efekty witania pierwszego dnia wiosny!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości