Reklama

Powyborcze podziękowania i gratulacje na Starym Rynku. Domasiewicz i radni Przyjaznej Łomży obiecują kontynuację pracy na rzecz miasta [FOTO]

08/04/2024 12:37

Radny Dariusz Domasiewicz, wraz z radnymi, którzy będą reprezentować Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Łomża w nowej kadencji Rady Miejskiej, zebrał się dziś na Starym Rynku, aby podziękować wyborcom za udzielone poparcie w niedzielnych wyborach samorządowych.

Domasiewicz wyraził swoją wdzięczność za ponad 8 tys. głosów, które otrzymał w wyborach prezydenckich, podkreślając, że kampania wyborcza i spotkania z mieszkańcami w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wzmocniły jego przekonanie o możliwości dogrywki z  prezydentem Chrzanowskim w drugiej turze wyborów. 

Pomimo ostatecznego stosunku głosów 40,8% dla siebie do 51,63% dla obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, Domasiewicz przyjął wynik z godnością, gratulując swojemu kontrkandydatowi zwycięstwa i wyrażając nadzieję na kolejną trzecią kadencję pełną pozytywnych zmian dla miasta.

Reklama

- Z tego miejsca chciałbym pogratulować mojemu kontrkandydatowi, bo wiem, że na to czekają – mówił Domasiewicz - Nic się nie kończy, to jest początek nowej drogi – dodał. 

Radny Domasiewicz wyraził również nadzieję, że nowo wybrany prezydent skorzysta z możliwości, jakie niesie ze sobą otwarcie Via Baltiki, co może przynieść nowe perspektywy dla rozwoju Łomży.

Przyszli radni: Milena Siok, Ewa Chludzińska, Marcin Mieczkowski oraz Wojciech Michalak, którzy dzięki poparciu mieszkańców uzyskali mandaty w Radzie Miejskiej, również podzielili się swoimi refleksjami i zobowiązaniami na nadchodzącą kadencję. Obiecali kontynuację pracy na rzecz miasta, zachowując swoje dotychczasowe wartości i zasady, które przysporzyły im zaufania wśród wyborców.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości