Reklama

Pożar mieszkania na Księżnej Anny [FOTO]

21/04/2014 17:42

Dwa zastępy straży pożarnej interweniowały na ulicy Księżnej Anny w Łomży. Mieszkańców bloku zaalarmował gęsty dym wydobywający się z mieszkania na pierwszym piętrze w budynku nr 27.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 18.00.

W lokalu, w którym wybuchł pożar, nikogo nie było, dlatego strażacy zdecydowali się siłą otworzyć drzwi. W pokoju paliło się łóżko, koce i meble.

Przyczyną pożaru było prawdopodobnie uszkodzenie izolacji przewodów żelazka, od których zapaliło się łóżko. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Strażacy zabezpieczyli mieszkanie, teraz trwa wietrzenie pomieszczeń.

Pożar mieszkania przy ul. Księżnej Anny.
fot. nadesłane przez naszego Czytelnika

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości