O godz. 8.13 do dyżurnego Miejskiej Straży Pożarnej w Łomży wpłynęło zawiadomienie o pożarze budynku przy ul. Przykoszarowej. Na miejsce udało się pięć zastępów PSP, które szybko opanowały sytuację. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ani ogień nie zdołał się rozprzestrzenić.
W budynku przy ul. Przykoszarowej 10 spaliło się poddasze niezamieszkałego, opuszczonego budynku. Początkowo były podejrzenia, że wewnątrz mogą znajdować się osoby bezdomne, jednak pomimo trzykrotnego sprawdzenia strażacy nikogo nie odnaleźli.
Pożar został szybko ugaszony. W tej chwili na miejscu została jeszcze jedna drużyna strażaków, której zadaniem jest dogaszenie zgliszcz i dopilnowanie, by ogień nie pojawił się ponownie.