Około godz. 15.00 wybuchł pożar w budynku mieszkalnym przy ulicy Sikorskiego w Łomży. Prawdopodobnnie pożar rozprzestrzenił się po poddaszu z powodu nieszczelności komina. W trakcie akcji gaśniczej zamknięty był dla ruchu odcinek ulicy Sikorskiego od skrzyżowania z Zawadzką do Ronda Lutosławskiego.
Akcję gaśniczą prowadziły trzy zastępy Straży Pożarnej. Obecnie sytuacja jest już opanowana. Trwa jeszcze oddymianie poddasza. Wkrótce powinien też zostać przywrócony ruch na zamkniętym odcinku ulicy Sikorskiego.
W informacji uzyskanej przez nas od Straży Pożarnej nie ma wzmianki o osobach poszkodowanych, zatem zakładamy, że nikomu nic złego się nie stało.