Reklama

Prace na Zjeździe – będą utrudnienia na wjeździe do Łomży

10/09/2015 08:03

W piątek 11 września i sobotę 12 września br. planowane jest frezowanie i odtworzenie nawierzchni ulicy Zjazd w Łomży. Ulica ta znajduje się w ciągu dróg krajowych nr 61 i 63 łączących Warszawę z Augustowem i Mazurami. W czasie prowadzenia robót ruch na tej ulicy będzie odbywał się wahadłowo.

Prace wykonywane będą przez firmę Unibep na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. W kolejnych dniach planowane są częściowe remonty nawierzchni kolejnych głównych ulic w mieście: Wojska Polskiego, Szosy Zambrowskiej, Sikorskiego, Giełczyńskiej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości