Reklama

Pracownicy oświaty na przedświątecznym spotkaniu [FOTO]

23/12/2019 07:20

- Nie był to łatwy rok. Przyszło nam się mierzyć z wieloma problemami, ale myślę, że wspólnie wiele tych problemów rozwiązaliśmy i zmierzamy w dobrym kierunku – zwracał się do pracowników jednostek oświatowych zastępca prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski podczas spotkania opłatkowego, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 5.

- Państwa praca zasługuje na najwyższe uznanie i wyrazy wdzięczności. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że w Łomży mamy edukację na wysokim poziomie – mówił Andrzej Stypułkowski składając w imieniu swoim i prezydenta Mariusza Chrzanowskiego najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Nauczycielom i dyrektorom szkół wiceprezydent życzył na nadchodzący rok przede wszystkim wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych. Wesołych Świąt nauczycielom życzyli również: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży Andrzej Grzymała, prezes łomżyńskiego Oddziału ZNP  Ewa Chludzińska oraz naczelnik Wydziału Edukacji Paweł Piwowarski. W atmosferę refleksji i zadumy wprowadził uczestników spotkania o. Andrzej Makowski, gwardian Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży.

Reklama

 - Człowiek to ciało, dusza i duch. Myślę, że oświata ma wpływ na to, aby kształtować ducha ludzkiego. Życzę wam, abyście pięknie kształtowali młodych ludzi – mówił duszpasterz.

Po odczytaniu fragmentu z Ewangelii przyszedł czas na opłatek i składanie wzajemnych życzeń. Spotkanie uświetniły występy artystyczne uczniów SP5.

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości