Reklama

Premiera w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży

06/10/2016 12:47

Już w najbliższą sobotę 8 października o godzinie 17.00 Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza na najnowszą premierę - spektakl "Miś Tymoteusz". Tytułowy miś to główny bohater jednej z najpiękniejszych i wzruszających historii dla dzieci napisanych przez Jana Wilkowskiego mówiących o przyjaźni, odpowiedzialności, o poszukiwaniu ciepła i zrozumienia. 

Miś Tymoteusz, to przeuroczy łobuziak o wrażliwym uosobieniu, ale też i zwyczajny chłopiec, który poszukuje swojego świata wartości, ale nade wszystko chce poznać świat i być kochanym. Oprócz Tymoteusza poznamy również jego Tatę, który nie pała sympatią do piesków. A to właśnie Psiuńcio, bezdomny pies stanie się przyjacielem Tymoteusza. Cała historia przywoła mnóstwo zabawnych konfliktów pokoleniowych, pokaże siłę przyjaźni i lojalności wobec najbliższych.

Spektakl wyreżyserował Jarosław Antoniuk, autorem scenografii jest Przemysław Karwowski, o stronę muzyczną spektaklu zadbał Bogdan Szczepański.  tekst: TLiA

Reklama

Zapraszamy na spektakl!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości