Reklama

Prezydent, biskup... i kobiety! [FOTO]

07/03/2015 14:59

Z okazji jutrzejszego się Dnia Kobiet Mariusz Chrzanowski, prezydent miasta spotkał się z pracownicami Urzędu Miejskiego oraz jednostek podległych. W spotkaniu uczestniczył również zastępca prezydenta Andrzej Garlicki, doradca Mariusz Giełgut, a także goszczący w ratuszu, biskup Janusz Stepnowski. 

Prezydent Łomży złożył życzenia obecnym na sali paniom, a także wszystkim mieszkankom naszego miasta. Życzył dużo zdrowia, pomyślności i wytrwałości w pracy.

- Mimo, że czasami bywa u mnie dużo interesantów, to zawsze mogą Panie przyjść i na tyle ile będę mógł, postaram się pomóc – mówił.

 Ks. Biskup wspomniał o ważnej roli, jaką pełni kobieta w życiu, odnosząc się przy tym do biblijnej symboliki żebra Adama.

Na koniec wszystkie uczestniczki dostały po symbolicznej róży.

Przypomnijmy, że zgodnie z zarządzeniem prezydenta jutro wszystkie Panie będą mogły bezpłatnie i do woli korzystać z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości