Reklama

Prezydent Chrzanowski: zaniedbania ze strony miasta są ogromne! [VIDEO]

15/01/2015 15:08

- Zaniedbania ze strony miasta są ogromne, bo ta spółka dawno już powinna powstać - mówił dziś podczas konferencji prasowej prezydent Mariusz Chrzanowski, mając na myśli spółkę, która powinna zgodnie z prawem jako oddzielny podmiot zarządzać wysypiskiem śmieci w Czartorii. Jeszcze dziś ma zapaść decyzja, czy zostanie zwołana nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w tej sprawie.

Jak stwierdził prezydent, rozważane są dwa warianty działania. Jeden z nich zakłada zwołanie sesji nadzwyczajnej (najprawdopodobniej na poniedziałek), by Rada Miejska podjęła decyzję o utworzeniu spółki i szybkie działanie w celu jej powstania. Drugi, to odsunięcie tej sprawy nieco w czasie i "spokojne" podejście do sprawy. Według prezydenta oba warianty powodują zagrożenie konsekwencjami dla miasta. Dlatego decyzja jest trudna i wymaga rozważenia wszystkich za i przeciw.

Prezydent wspomniał również o swoich działaniach od czasu ostaniej konferencji. O wszystkich szczegółach, o których wspomniał Mariusz Chrzanowski, dowiecie się z naszej retransmisji video spotkania, które przekazywaliśmy na żywo dziś przed południem z ratusza.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości