Reklama

Prezydent Łomży nagrodzony za budowę Centrum Przesiadkowo – Komunikacyjnego

28/09/2021 09:46

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski został wyróżniony podczas XV Dorocznego Koncertu „Biznes-Kultura - Społeczeństwo”, organizowanego przez Izbę Przemysłowo – Handlową w Białymstoku. Włodarz miast otrzymał statuetkę za budowę Centrum Przesiadkowo – Komunikacyjnego w Łomży.

Nagrodę w imieniu prezydenta Mariusza Chrzanowskiego odebrał wiceprezydent  Andrzej Garlicki.

- Centrum Przesiadkowo - Komunikacyjne w Łomży to z pewnością inwestycja wyróżniająca się na tle całego regionu. W miejscu, w którym przez kilkanaście lat funkcjonował dworzec nieodpowiadający obecnym standardom, powstał nowoczesny budynek z całym zapleczem i peronami, pod błękitnym przeszklonym dachem – mówi zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki i dodaje, że statuetka przyznana przez Izbę Przemysłowo – Handlową to potwierdzenie, że łomżyńskie Centrum Przesiadkowo – Komunikacyjne, jest przedsięwzięciem, które zmieniło Łomżę  nie tylko pod względem komunikacyjnym, ale również estetycznym.

Reklama

Jak informuje Izba Przemysłowo - Handlowa w Białymstoku, celem organizacji koncertu było podkreślenie znaczenia potrzeby integracji środowiska gospodarczego z szeroko rozumianym otoczeniem społecznym.  W wydarzeniu tym wzięło udział ponad 700 uczestników, a oprócz samych przedsiębiorców nie zabrakło także przedstawicieli samorządów terytorialnych wszystkich szczebli, polityków, także przedstawicieli świata kultury i sportu.  Rada Izby Przemysłowo Handlowej w Białymstoku przyznała nowo zaprojektowane w tym celu statuetki w kategoriach Biznes, Kultura i Społeczeństwo.

XV Doroczny Koncert „Biznes-Kultura- Społeczeństwo” miał jeszcze inny, dodatkowy wymiar.  IPH w Białymstoku obchodzi w tym roku 30-lecie działalności. Jest to najstarsza w regionie a zarazem największa organizacja zrzeszająca przedsiębiorców.

Reklama

fot. UM Lomza

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości