Reklama

Prezydent Łomży z pozytywnym wynikiem na COVID-19

10/01/2021 17:29

O pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego dowiedzieliśmy się dzisiejszego popołudnia. Sam zainteresowany w rozmowie telefonicznej potwierdził tę informację.

- Wczoraj późnym wieczorem otrzymałem wiadomość o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Towarzyszą mi typowe objawy przeziębienia i grypy, kaszel, bóle mięśni – przekazał w rozmowie z portalem mylomza.pl prezydent Mariusz Chrzanowski.

Jak dodał do 18 stycznia został objęty izolacją domową przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Łomży. Jego zachorowanie nie będzie miało wpływu na pracę łomżyńskiego magistratu.

- Pozostaję w stałym kontakcie z moimi zastępcami i współpracownikami, ciągłość w podejmowaniu decyzji i obsłudze interesantów będzie zachowana – zakończył.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości