Reklama

Prezydent Mariusz Chrzanowski z wizytą u marszałka Mieczysława Baszko

29/12/2014 07:58

We wtorek 23 grudnia br. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski spotkał się w Białymstoku z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Mieczysławem Baszko. Podczas spotkania Marszałek zapewnił Prezydenta o współpracy oraz, że Łomża nie będzie pominięta w funkcjonowaniu Zarządu Województwa Podlaskiego.

Jak poinformował Mieczysław Baszko, sprawa przekazania miastu budynku po szpitalu zakaźnym będzie kontynuowana.  Podczas spotkania poruszono również kwestię dofinansowania przebudowy ulicy Zawadzkiej i Wiosennej oraz współpracy z klubami sportowymi. Rozmawiano także o nowym finansowaniu unijnym w ramach programów operacyjnych województwa podlaskiego na lata 2014-2020.

Prezydent Mariusz Chrzanowski zaprosił Marszałka Mieczysława Baszkę do Łomży, na co Marszałek odpowiedział pozytywnie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości