We wtorek 23 grudnia br. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski spotkał się w Białymstoku z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Mieczysławem Baszko. Podczas spotkania Marszałek zapewnił Prezydenta o współpracy oraz, że Łomża nie będzie pominięta w funkcjonowaniu Zarządu Województwa Podlaskiego.
Jak poinformował Mieczysław Baszko, sprawa przekazania miastu budynku po szpitalu zakaźnym będzie kontynuowana. Podczas spotkania poruszono również kwestię dofinansowania przebudowy ulicy Zawadzkiej i Wiosennej oraz współpracy z klubami sportowymi. Rozmawiano także o nowym finansowaniu unijnym w ramach programów operacyjnych województwa podlaskiego na lata 2014-2020.
Prezydent Mariusz Chrzanowski zaprosił Marszałka Mieczysława Baszkę do Łomży, na co Marszałek odpowiedział pozytywnie.