Reklama

Prezydent pożegnał przewodniczącą

28/10/2015 11:14

Październikowa sesja Rady Miejskiej Łomży jest ostatnią, którą jako przewodnicząca prowadzi Bernadeta Krynicka. W ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskała ona wynik dający jej mandat poselski. Z tej okazji gratulacje przyszłej reprezentantce Łomży w parlamencie złożył Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wraz ze swoimi zastępcami.

- Pragnę pogratulować wyborczego wyniku oraz życzę powodzenia i dobrej współpracy. Mam nadzieję, że nasze wspólne działania przyspieszą rozwój Łomży i spowodują, że nasze miasto będzie wreszcie podążać w dobrym kierunku – mówił Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, wręczając Przewodniczącej Rady Miejskiej bukiet kwiatów oraz stylowe pióro i długopis.

- Z całego serca dziękuję moim wyborcom, sztabowi wyborczemu, moim dzieciom, które wspierały mnie na każdym kroku. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali i mnie wspierali – mówiła Bernadeta Krynicka przyrzekając, że nie zawiedzie społeczeństwa Ziemi Łomżyńskiej, które nigdy nie miało takiej obsady w Sejmie, jak będzie miało teraz. – Jestem przekonana, że zaczniemy w końcu się rozwijać, będzie nam się lepiej żyło, będziemy razem wszyscy współpracować i myślę, że uda się nam osiągnąć jak najwięcej dla Łomży i regionu – dodawała.

Reklama

Upominek przyszłej posłance wręczył także radny Witold Chludziński.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości