Reklama

Prezydent wybrał skarbnika Łomży

15/04/2015 11:12

Dziś o godzinie 14.00 w ratuszu odbędzie się spotkanie, podczas którego prezydent Mariusz Chrzanowski przedstawi radnym nowego skarbnika miasta. W urzędzie nikt na razie nie podaje nazwiska tej osoby. Nie uzyskaliśmy nawet potwierdzenia ani zaprzeczenia informacji nieoficjalnej, jaka dotarła do naszej redakcji.

Po spotkaniu ratusz ma przekazać oficjalny komunikat w tej sprawie, jednak z naszych informacji wynika, że nowym skarbnikiem miasta ma zostać obecna skarbnik Gminy Zbójna Elżbieta Parzych (nie mylić z inną panią o tym samym imieniu i nazwisku, która jest obecnie starostą powiatu łomżyńskiego, a wcześniej pracowała w Gminie Zbójna na stanowisku Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego).

Elżbieta Parzych pracuje na stanowisku skarbnika Gminy Zbójna już od kilkunastu lat.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości