Dziś o godzinie 14.00 w ratuszu odbędzie się spotkanie, podczas którego prezydent Mariusz Chrzanowski przedstawi radnym nowego skarbnika miasta. W urzędzie nikt na razie nie podaje nazwiska tej osoby. Nie uzyskaliśmy nawet potwierdzenia ani zaprzeczenia informacji nieoficjalnej, jaka dotarła do naszej redakcji.
Po spotkaniu ratusz ma przekazać oficjalny komunikat w tej sprawie, jednak z naszych informacji wynika, że nowym skarbnikiem miasta ma zostać obecna skarbnik Gminy Zbójna Elżbieta Parzych (nie mylić z inną panią o tym samym imieniu i nazwisku, która jest obecnie starostą powiatu łomżyńskiego, a wcześniej pracowała w Gminie Zbójna na stanowisku Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego).
Elżbieta Parzych pracuje na stanowisku skarbnika Gminy Zbójna już od kilkunastu lat.