Reklama

Przed nami piknik na zakończenie wakacji. Zobacz, jakie pojawią się atrakcje!

WRZ01

Park Jana Pawła II godz: 13:00

Bezpłatne dmuchańce w Letnim Parku Zabaw, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy, zajęcia ruchowe, występy muzyczne i wiele innych atrakcji czekać będzie na uczestników pikniku w Parku Jana Pawła II już 1 września w godzinach 13:00-18:00. W trakcie wydarzenia będzie prowadzona również zbiórka dla małej Klary chorej na nowotwór.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców miasta oraz przyjezdnych gości do uczestniczenia w pikniku, kończącym cykl imprez w ramach projektu "Łomżyńskie wakacje". Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą niedzielę w parku Jana Pawła II w godzinach 13:00-18:00. 

Na ten dzień zaplanowano mnóstwo ciekawych atrakcji, które sprawią, że te ostatnie dni wakacji będą pełne radości i zabawy. W programie pojawiły się między innymi: bezpłatne dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, dmuchane kule na wodzie, kula sferyczna, piana party, stoisko muzyczne Voice & Music, stoiska charytatywne i kiermasze, malowanie twarzy i zabawy dla dzieci z Fundacją L oraz zajęcia ruchowe z ŁKS Łomża i wiele innych. 

Reklama

Podczas wydarzenia odbędą się również charytatywne występy muzyczne i taneczne, a wystąpią w nich: Ludowy Zespół Regionalny MAZOWIA, Studio Wokalne MDK, DIADEM, RENOMA oraz FAJZER. W trakcie pikniku będzie trwała także zbiórka charytatywna dla małej Klary chorej na nowotwór. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/klara-galazka

Źródło: Urząd Miejski w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości