32-letni mieszkaniec Łomży odsiadywał karę za niestosowanie się do nakazu opuszczenia mieszkania i zakazu zbliżania się do osób najbliższych. W dniu, w którym opuścił zakład karny postanowił ponownie zakłócić spokój rodziny.
31 grudnia 2023 roku, 32-letni mieszkaniec naszego miasta wyszedł z zakładu karnego, gdzie odsiadywał karę za niestosowanie się do nakazu opuszczenia mieszkania i zakazu zbliżania się do osób najbliższych. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia poszedł do miejsca zamieszkania osób najbliższych, kiedy nadal obowiązywał go zakaz zbliżania się.
- Wszczął awanturę z rodziną, wyzywał słowami wulgarnymi i groził pozbawieniem życia. Trafił za to do policyjnego aresztu. Jednocześnie mundurowi wystąpili z wnioskiem do sądu o zastosowanie kary aresztu wobec mężczyzny. Sąd przychylił się do tego i 32-latek najbliższy czas spędzi w areszcie - informuje KMP Łomża.
Reklama
źródło: KMP Łomża