Reklama

Przyszli po klienta, a znaleźli konopie

15/12/2014 11:55

Łomżyńscy policjanci przyszli do mieszkania 27-latka, którego mieli doprowadzić do sądu. Przy okazji znaleźli tam nielegalną uprawę konopi. Mężczyzna został zatrzymany i odpowie teraz przed sądem dodatkowo również za swoje "rolnicze hobby".

W ubiegły czwartek policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży pojechali do 27-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna ten, na podstawie posiadanego przez funkcjonariuszy nakazu, miał być doprowadzony przez nich do sądu. Jednak podczas rozmowy z 27-latkiem mundurowi zauważyli, że zachowuje się on bardzo nerwowo, a z mieszkania wydobywa się charakterystyczny zapach konopi. To wzbudziło podejrzenia policjantów, że mężczyzna może mieć w domu środki odurzające.

Funkcjonariusze się nie pomylili. Podczas sprawdzania mieszkania, w jednym z pokoi, znaleźli w szafie czarną skrzynkę. Po uchyleniu jej drzwiczek okazało się, że było to miejsce przystosowane do uprawy konopi. Mundurowi zabezpieczyli tam cztery krzaki tej rośliny oraz sprzęt służący do jej hodowli.

Reklama

Zatrzymany 27-latek w piątek usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za ten czyn grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości