Od początku września w Urzędzie Miejskim w Łomży działa punkt kasowy. Jego uruchomienie zapowiadała na jednej z sesji Rady Miejskiej skarbnik miasta Elżbieta Parzych. Punkt uruchomiony został w pokoju obok Wydziału Komunikacji, a więc w innym miejscu, niż dotychczasowa lokalizacja kas.
Jak poinformował ratusz, od 1 września 2015 roku obsługę kasową Urzędu Miejskiego przejął Bank Spółdzielczy w Łomży.
- Wszystkich klientów Urzędu zapraszamy do punktu kasowego w Ratuszu, Stary Rynek 14 pok. nr 5 (obok dawnego Wydziału Komunikacji) - przekazuje Łukasz Czech z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miejskiego w Łomży.
Wszystkie wpłaty na rzecz miasta Łomża są bez prowizji.
Punkt kasowy czynny jest:
w poniedziałki i środy w godz. od 7:00 do 16:15, we wtorki, czwartki i piątki w godz. od 7:30 do 15:15.Nowy punkt kasowy świadczy również inne usługi bankowe:
wypłata gotówki w terminalu POS, przyjmowanie wpłat na rzecz Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – bez prowizji przyjmowanie innych wpłat nienależnych (np.: za energię elektryczną, wodę) – prowizja wg. taryfy prowizji i opłat Banku Spółdzielczego.