Reklama

"Pupile Wety" już po raz dziesiąty

24/09/2015 05:51

Już 1 października 2015 r. święto, które na stałe wpisało się w tradycję Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży - "Pupile Wety". W tym roku zebrane fundusze przekazane zostaną na finansowanie adopcji psów.

Dyrekcja Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży zaprasza wszystkich mieszkańców na festyn "Pupile Wety" już po raz 10. organizowany z okazji święta szkoły. Festyn odbędzie się we czwartek 1 października 2015 r. Początek o godz. 10.00.

W programie festynu przewidziano wybory Pupila 2015, zabiegi pielęgnacyjne psów i kotów, porady psiego psychologa, pokaz tresury psów policyjnych, przejażdżki konne, porady weterynaryjne i ogrodnicze, konkurs „Talenty Wety", bicie rekordu jak największej liczby osób jadących autobusem MPK, loterię fantową, malowanie twarzy, układanie bukietów, towarzyski mecz piłki nożnej, „bieg z pupilem", pokaz zumby, występy taneczne, kiermasz książek, bigos, babka, grochówka, kiermasz ciast, pokaz grupy ratowniczej PCK, kabaret, konkursy oraz wiele innych atrakcji...

Reklama

W ostatnich latach podczas festynu zbierane były pieniądze na psy do dogoterapii, przeżycie konia, pomoc schronisku Arka. W tym roku fundusze przekazane zostaną na finansowanie adopcji psów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości