Reklama

Rada Miejska odwołała Grażynę Kołodziejską ze stanowiska skarbnika miasta

25/03/2015 17:11

Rada Miejska Łomży podjęła dziś uchwałę o odwołaniu Grażyny Kołodziejskiej ze stanowiska skarbnika miasta. Grażyna Kołodziejska odchodzi z ratusza na własną prośbę. Przed podjęciem uchwały radni kolejno dziękowali za wielkie zaangażowanie i profesjonalizm w pracy. Prezydent Chrzanowski, dziękując za dotychczasową współpracę podkreślił, że z jego strony była wola dalszej współpracy.

Grażyna Kołodziejska swoją rezygnację motywowała względami osobistymi. Ze względu na zakres swoich obowiązków zgodziła się pozostać na stanowisku przez okres, w jakim będzie jeszcze potrzebna prezydentowi nim powoła on jej następcę.

Grażyna Kołodziejska funkcję skarbnika objęła na początku poprzedniej kadencji, kiedy to wygrała ogłoszony na to stanowisko konkurs. 26 stycznia br. złożyła rezygnację z pełnienia tej funkcji w formie wypowiedzenia umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Radni stosunkiem głosów 7 za, 5 przeciw i 11 wstrzymujących się odwołali dziś Grażynę Kołodziejską z funkcji skarbnika miasta. Po głosowaniu otrzymała ona od radnych bukiet kwiatów.

Reklama

- Chciałam podziękować wszystkim Państwu, ale również władzom poprzedniej kadencji, ponieważ to one powołały mnie na to stanowisko. Wiem, że czasami nie była to łatwa współpraca - mówiła wzruszona Grażyna Kołodziejska.

Niedawno prezydent Chrzanowski ogłosił konkurs na nowego skarbnika. Jak poinformował dziś radnych, na razie zgłosiły się dwie osoby. Wkrótce nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i poznamy następcę Grażyny Kołodziejskiej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości