Tym razem radni nie zbiorą się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży. Obrady najbliższej zwyczajnej sesji odbędą się w sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego.
Będzie to już XXXI zwyczajna sesja radnych obecnej kadencji. Obrady odbędą się 25 listopada w sali III LO.
"Zachowując zasady bezpieczeństwa, tj. odległości między uczestnikami sesji, w pierwszej kolejności wstęp na sesję Rady Miejskiej mają uczestnicy sesji tj. Radni, Prezydent Miasta, Zastępcy Prezydenta Miasta, Skarbnik Miasta, Sekretarz Miasta, Radca Prawny, Referencji materiałów i projektów uchwał, osoby obsługi (Biura Rady Miejskiej), Wydziału Informatycznego, Przewodniczący Zarządów Osiedli. Uczestnicy sesji i osoby z publiczności zajmują wyznaczone miejsca przez Przewodniczącą Rady Miejskiem" - czytamy w ogłoszeniu.
Reklama
W następną środę radni zajmą się m.in. podjęciem uchwał w sprawie:
Ostatnia z w/w uchwał jest szczególnie potrzebna, ponieważ cmentarz przy ul. Przykoszarowej został już niemal w całości wykorzystany. Do jego rozszerzenia mają zostać wykorzystane działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła parafii p.w. Bożego Ciała. Ich łączna powierzchnia to ok. 2,4347 ha.
