Reklama

Rafał Ziemkiewicz znów zawita do Łomży

08/10/2014 05:19

Rafał A. Ziemkiewicz ma w Łomży grono wiernych czytelników. Podcza ostatniego spotkania, zorganizowanego w Sali na poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży, brakowało miejsc dla wszystkich chętnych. W piątek 17 października Ziemkiewicz ponownie odwiedzi Łomżę, gdzie będzie promował swoją nową książkę "Jakie piękne samobójstwo".

"Wielka klęska może być początkiem wielkiego sukcesu. Wielki sukces może prowadzić wprost do wielkiej klęski." Tak w najkrótszy możliwy sposób można wyrazić przesłanie towarzyszące najnowszej publikacji Ziemkiewicza. Podczas spotkania autor odsloni kulisy powstawania książki i opowie o swoich przemyśleniach towarzyszących jej tworzeniu.

Spotkanie pod patronatem m.in. portalu www.mylomza.pl odbędzie się 17 października (piątek) o godzinie 18.00 w siedzibie Radia Nadzieja, ul. Sadowa 3. Zapraszamy!

Reklama

Rafał A. Ziemkiewicz – dziennikarz, który od 30 lat funkcjonuje w mediach jako autor felietonów i książek publicystycznych, ale także jako twórca powieści i opowiadań. Od 2013 r. związany z Telewizją Republika i Tygodnikiem „Do Rzeczy”. Książka „Jakie piękne samobójstwo” to nowy rozdział w twórczości Rafała A. Ziemkiewicza. To już nie jest zwyczajna publicystyka, to błyskotliwa analiza powodów, dla których na przestrzeni dziejów nasze bohaterstwo obracało się przeciw nam.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości