Wydział Komunikacji Medialnej i Promocji to nowa jednostka organizacyjna w Urzędzie Miejskim w Łomży, powstała po przeprowadzonej niedawno reorganizacji. Jak się dziś dowiadujemy, wydział zyskał właśnie nowego naczelnika, a właściwie nową panią naczelnik. Została nią Karolina Krzykowska.
Karolina Krzykowska jest mieszkanką Łomży. W uzasadnieniu deyczji o jej zatrudnieniu na to stanowisko czytamy, że spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko naczelnika. Ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora na kierunku politologia w zakresie dziennikarstwa uzyskując tytuł licencjata oraz Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora na kierunku politologia w zakresie marketingu i reklamy uzyskując tytuł magistra. Ponadto ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie "Przygotowanie pedagogiczne".
Karolina Krzykowska posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z marketingiem. Ukończyła szereg szkoleń między innymi z zakresu: "Zarządzanie projektami w Public Relations i Komunikacji"; "Public Relations i Komunikacja"; "Intensywne wprowadzenie do NLP"; "Kierowanie zespołem - Trening menedżerski"; "Asertywność"; "Kreatywność w biznesie"; "Nowoczesne metody rozpoznawania autentyczności dokumentów publicznych - polskich znaków pieniężnych, dokumentów potwierdzających tożsamość oraz dokumentów administracyjnych".
Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością
zagadnień wynikających z pracy na danym stanowisku.